Умови користування сайтом

На цій сторінці викладено правові умови, що регламентують використання веб-сайту www.winner.ua (надалі – Умови). Просимо Вас уважно ознайомитися з ними. Відкриваючи будь-яку сторінку цього веб-сайту, Ви погоджуєтесь виконувати ці Умови без будь-яких виключень та/або застережень. Ці Умови можуть час від часу оновлюватись без попереднього повідомлення про це. Кожного разу, коли ви заходите на веб-сайт www.winner.ua, рекомендуємо Вам перевіряти Умови на наявність змін.

Умови

Управління веб-сайтом winner.ua проводиться ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд» (надалі – Віннер)

Місце знаходження: 08112, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, с. Капітанівка, вул. Дачна, 5-А

Код ЄДРПОУ: 20054535

Телефон: +38(044) 585 63 00

Віннер доклав зусиль для забезпечення відповідності інформації на цьому веб-сайті.

Ви можете використовувати веб-сайт, а також інформацію, розміщену на веб-сайті, виключно з метою інформаційного, некомерційного, неприбуткового та особистого використання.

Віннер може періодично обмежувати доступ до деяких частин веб-сайту або до веб-сайту в цілому. Віннер має на меті оновлювати веб-сайт регулярно та може змінювати контент у будь-який час. Якщо виникне потреба, Віннер може тимчасово припинити доступ до веб-сайту або припинити його на невизначений строк.

Авторські права

Всі об’єкти інтелектуальної власності (відповідно до Цивільного кодексу України), зокрема, але не обмежуючись найменування, зображення, відео, аудіо-візуальні твори, фотографії, логотипи, система управління базою даних на веб-сайті та його наповнення, належать Віннеру та/або використовуються ним на законних підставах.

Ви не можете копіювати, відтворювати, опубліковувати, завантажувати, розміщувати, сповіщати або передавати чи будь-яким іншим чином використовувати будь-які об’єкти інтелектуальної власності, зокрема, але не обмежуючись тексти, зображення, графічні малюнки, логотипи, кнопки, іконки, малюнки, їх підбір та розміщення на цьому веб-сайті, а також мову програмування, що була використана, та програмне забезпечення, для будь-якої комерційної або публічної цілі без попереднього погодження з Віннером та/або особою, що має право на їх використання.

Ви не можете адаптувати, змінювати або створювати будь-який матеріал або інформацію на цьому веб-сайті або використовувати його з будь-якою іншою метою окрім Вашого особистого некомерційного використання. Ви погоджуєтесь користуватись цим веб-сайтом лише для законних цілей.

Віннер залишає за собою право на використання для власних цілей (включаючи публічних) будь-які матеріали, представлені на цьому веб-сайті в будь-якій формі, включаючи, але не обмежуючись у формі текстів та зображень. Віннер залишає за собою право проводити моніторинг повідомлень на веб-сайті та змінювати або видаляти будь-які повідомлення.

Торговельні марки

Всі знаки для товарів та послуг (торговельні марки), комерційні найменування, логотипи тощо, які ідентифікують Віннер, є інтелектуальною власністю Віннера та/або виробника, або використовуються Віннером на законних підставах.

Знаки для товарів та послуг (торговельні марки), комерційні найменування логотипи тощо третіх сторін, які використовуються на цьому веб-сайті, є власністю третіх осіб та/або такі особи користуються ними на законних підставах, а Віннер розміщує їх на цьому веб-сайті на законних підставах. Віннер не надає дозвіл на використання знаків для товарів та послуг (торговельних марок), комерційних найменувань, логотипів третіх сторін будь-якій іншій особі, окрім їх власника та/або особи, що користується ними на законних підставах. Будь-яке таке використання є порушенням прав таких осіб та законодавства України.

Обмеження відповідальності

Ми намагаємося забезпечити, щоб інформація, яка викладена на нашому веб-сайті, була достовірною, повною та актуальною. В будь-якому разі користуючись цим веб-сайтом Ви погоджуєтесь на виконання Умов, які вступають в силу з моменту першого використання веб-сайту.

Без обмежень Ваших законних прав веб-сайт та вся інформація, текст, імена, зображення, фотографії, логотипи, посилання, іконки та інші матеріали (без обмежень) надаються як вони є та є доступними без прямого чи опосередкованого надання гарантій або запевнянь. Зокрема, ми не надаємо гарантію на точність або повноту інформації, що надана на цьому веб-сайті, так само як не гарантуємо, що можливість користування цим веб-сайтом буде безперервна або безпомилкова, або що на веб-сайті та його серверах відсутні комп’ютерні віруси або дефекти.

Ні за яких обставин Віннер не несе відповідальності перед третіми особами за будь-яку шкоду або втрати, що можуть виникнути у результаті використання інформації, що міститься на нашому веб-сайті або продуктів, які на ньому зображені, включаючи та не обмежуючись пряму та непряму шкоду, або  шкоду, що якимось чином виникла через використання або втрату користування, даних, або прибутків в силу договору, недбалості або образливої поведінки, що виникли через або пов’язані з використання веб-сайту.

Незважаючи на всі Умови, ми не несемо відповідальності за претензіями, пов’язаними із функціональністю та доступністю цього веб-сайту.

Перелік обладнання автомобілів, зазначений на сайті, може відрізнятися від запропонованих в салоні, тож для уточнення інформації просимо звертатись до офіційних дилерів.

Віруси, хакерство та інші порушення, обмеження відповідальності щодо програмного забезпечення

Вам забороняється неправильно використовувати цей веб-сайт шляхом свідомого занесення вірусів, троянських програм, комп’ютерних хробаків, логічних бомб або інших матеріалів, які є зловмисними або технологічно шкідливими. Вам забороняється робити спроби несанкціонованого доступу до веб-сайту, на сервер, де зберігається веб-сайт, або на будь-який сервер, комп’ютер або базу даних, поєднані з веб-сайтом. Вам забороняється здійснювати хакерські атаки на веб-сайт. Будь-яка дія з числа вище названих може вважатися кримінальним правопорушенням згідно чинного законодавства й може переслідуватися відповідно.

Ми не несемо відповідальності за будь-яку шкоду, викликану хакерською атакою, вірусами або іншим технологічно шкідливим матеріалом, що може вразити Ваше комп’ютерне обладнання, комп’ютерні програми, дані або запатентовані матеріали через використання вами веб-сайту або через Ваше завантаження будь-якого матеріалу, розміщеного на веб-сайті.

Завантаження програмного забезпечення з цього веб-сайту було детально перевірено та випробувано на всіх етапах виробництва, але, як і для всього нового програмного забезпечення, ми все ж таки рекомендуємо, щоб перед його використанням Ви перевірили програмне забезпечення за допомогою доступного сучасного програмного забезпечення для перевірки на віруси. Ми також рекомендуємо зробити резервні копії Вашого жорсткого диску перед використанням програмного забезпечення. Віннер не несе відповідальності за будь-які збої, пошкодження та/або втрату даних Вашої інформації або комп’ютерної системи, що може виникнути під час використання цього програмного забезпечення. Рекомендуємо отримати консультацію у Вашого системного адміністратора та/або мережевого адміністратора перед встановленням будь-якого програмного забезпечення на мережевий комп’ютер.

Орієнтовна вартість (ціна) на автомобілі, товари та послуги, умови придбання

Інформація, наведена на сайті, є інформативною та не є пропозицією (офертою) укласти правочин (договір).

Вартість (ціна) на автомобілі, інші товари та послуги є орієнтовною та не остаточною. Для визначення орієнтовної вартості (ціна) використано комерційний валютний курс, який відображується на веб-сайті  http://www.winner.ua/. Остаточна вартість (ціна) на автомобілі, інші товари та послуги, а також остаточні умови придбання визначаються офіційними дилерами та сервісними станціями у відповідних договорах з клієнтами (договорі купівлі-продажу, договорі про надання послуг тощо).

Для отримання інформації про остаточні умови придбання автомобілів, інших товарів та послуг, а також для укладення правочинів (договорів) просимо звертатись до офіційних дилерів та сервісних станцій відповідних брендів.

Зовнішні посилання

Віннер не заявляє, не гарантує, не стверджує та не несе відповідальності за зовнішні веб-сайти, посилання на які можуть міститися на цьому веб-сайті, так само як посилання на цей веб-сайт, які містяться на зовнішніх веб-сайтах. Будь-який зовнішній веб-сайт, посилання на який міститься на цьому веб-сайті та який Ви використовуєте, не є підконтрольним Віннеру, тож Ви його відвідуєте на власний ризик.

Підсудність

Ці Умови регулюються та підготовлені у відповідності із законодавством України. Спори, що виникають з цього приводу мають бути предметом розгляду судів України.

Якщо будь-яке положення Умов буде визнане неправомірним, не чинним або іншим чином таким, що не має юридичної сили з причин невідповідності законодавству України, таке положення має бути видалене з Умов. Всі інші положення Умов зберігають свою чинність та є обов’язковими.

Віннер залишає за собою право на зміну будь-яких положень Умов в будь-який час шляхом викладення змін в мережі Інтернет.

Якщо Ви не приймаєте цих Умов повністю, Ви маєте терміново припинити використання цього веб-сайту.